خانه / تیم ما

تیم ما

Logo Site Transparent

گروه مهندسین الکترونیک خودرو

“گروه مهندسین الکترونیک خودرو” به صورت هدفمند در آموزش،ابزار های تعمیراتی،تعمیرات و فروش قطعات الکترونیکی خودرو  با استفاده از افراد خبره و اساتید برجسته آموزشی و جمعی از کارشناسان حوزه اتومبیل تشکیل گردیده است.

بخشی خدمات این گروه بدین شرح می باشد :

این گروه برگزاری دوره های آموزش گروهی و  همکاری با مرکز کارگاه های آموزش آزاد دانشگاه صنعتی شریف (با ارائه مدرک رسمی ) و برگزاری انواع دوره ها بصورت تدریس خصوصی در بازه صفر تا صد برق و الکترونیک خودرو را با استفاده از بهترین اساتید تهران در راس همه امور قرار داده است.

قسمت دیگری از افتخارات این گروه ؛ طراحی و تولید ابزار های تعمیراتی نظیر تستر ECU ، شبیه ساز سنسور ها و دستگاه انژکتور شوی است که با بومی سازی این محصولات امیدواریم گامی هر چند کوچک در توسعه صنعت ملی برداشته باشیم.

دیگر خدمات این گروه استفاده از متخصصین حرفه ای و مجرب برای تعمیرات انواع ECU خودروهای تولید و مونتاژ داخل و وارداتی است.

پروژه ای که در حال اقدام  و مراحل آن تا اواسط انجام گرفته ، ساخت اولین CD آموزشی تعمیرات ecu می باشد که با توضیحات جزء به جزء در قالب سرفصل آموزشی مربوطه بسیار حرفه ای طراحی گردیده و به لحاظ کارایی و نوع آموزش رقیب دیگری ندارد.

در حال حاضر بخش فروش محصولات گروه مهندسین خودرو به صورت مستقیم و با حذف اشخاص واسطه ؛ فعال است  و انواع قطعات الکترونیکی خودرو شامل ECU و  BSI ؛ BM34 و دیگر محصولات از دسته ی عیب یابی و تست قطعات با پایین ترین قیمت ممکن در معرض فروش قرار گرفته است.

تیم ما با عنایت و لطف مستمر الهی در راستای توانمندی ها ؛ رو به رشد و پیشرفت است و امید داریم تا روز به روز با کار و تلاش اعضای این مجموعه پیشرفت کرده و در راس قله های موفقیت بایستیم تا همیشه مدال افتخار خدمت گزاری به میهنان عزیز؛ بر روی سینه هایمان بدرخشد.

.