خانه / محصولات / دستگاه عیب یابی / دستگاه تست سیم کشی و شبیه ساز سنسور های خودرو

دستگاه تست سیم کشی و شبیه ساز سنسور های خودرو

تستر سیم کشی و شبیه ساز سنسور

در بسیاری از موارد تعمیرکاران خودرو جهت تشخیص بهتر و سریعتر عیب از روش عوض کردن سنسور خودرو با سنسور سالم استفاده میکنند. در صورت رفع مشکل، ایراد خودرو مربوط به سنسور خواهد بود و در غیر اینصورت در سیم کشی یا کنترل یونیت جستجو میشود.

اما این روش برای خودروهایی کارآمد است که سنسورهای آنها به راحتی در دسترس باشند. با توجه به تعداد و زیادی سنسورها و همچنین تنوع خودروها، نگهداری همه این سنسورها در محیط تعمیرگاهی منطقی و مقرون به صرفه نیست.

دستگاه شبیه ساز سنسور دارای قابلیت ویژه ای جهت شبیه سازی انواع سنسورهای مقاومتی، ولتاژی و پالسی است که به تعمیرکار خودرو اجازه می دهد بدون دسترسی به سنسور واقعی، سیگنال خروجی سنسور واقعی را شبیه سازی و به ایسیو ارسال نماید. نحوه کار بدین صورت است که سوکت را از سنسور خودرو جدا می کنید و توسط پراب های تعبیه شده بر روی این دستگاه و روش کار استفاده از این سیستم در دفترچه راهنما و از منو اصلی دستگاه اقدام به شبیه سازی سنسور های مختلف مانند سنسور دور موتور – موقعیت میل سوپاپ – سنسور دریچه گاز – سنسور مپ – سنسور دمای آب – سنسور دمای هوا – سنسور فشار ریل سوخت گاز – سنسور دمای ریل سوخت گاز – سنسور فشار مخزن گاز – سنسور اکسیژن و بسیاری از سنسور های دیگر نماید.

دستگاه تست سیم کشی و شبیه ساز سنسور های خودرو ” گروه مهندسین الکترونیک خودرو” دارای ویژگی های زیر می باشد :

منو زبان فارسی،

تست سیم کشی بصورت کاملا دقیق و شناسایی نوع جریان عبوری در سیم مانند:منفی، سیگنال ،۵ ولت ، ۱۲ ولت

در صورت قطع بودن سیم و نداشتن جریان آن را به شما اعلام می نماید.

شبیه سازی تمامی سنسورهای خودرو

دارای ولتمتر ، اهمتر و تست اهمی قطعات ، تست بازر و چراغ قوه LED برای کار در محیط های تاریک .

تعمیر کار محترم شما قادر به خرید تک تک سنسورها جهت تست برای کلیه خودروها نمی باشید و یا زمان کافی برای تست تک تک سیمهای عبوری از دسته سیم را ندارید و یا تهیه همه ایسیوهای خودروهای مختلف جهت تست برای شما مقدور نمی باشد لذا این دستگاه قابلیت این را دارد که تمامی مطالب بیان شده فوق را برای شما پوشش دهد و دیگر نیازی به هزینه های اضافی ندارید.شما سه چیز را تست نمایید:

۱_ مسیر سیم کشی: جریان برقرار است یا بدون اتصال.

۲_ سلامت مدار داخل ایسیو نسبت به آن سنسور.

۳_ نوع جریان عبوری در آن سیم.

 

قیمت :   T 950.000

درباره ی گروه مهندسین الکترونیک خودرو

“گروه مهندسین الکترونیک خودرو” به صورت هدفمند در آموزش،ابزار های تعمیراتی،تعمیرات و فروش قطعات الکترونیکی خودرو با استفاده از افراد خبره و اساتید برجسته آموزشی و جمعی از کارشناسان حوزه اتومبیل تشکیل گردیده است.

همچنین ببینید

تستر هوشمند SMD

  مولتی متر هوشمند با قابلیت های:   + اسکن اتوماتیک با نمایشگر. (جهت نمایش اعداد و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *